top of page

Grupo Misitio

Público·5 miembros
George Hunchback
George Hunchback

Skachat Programmu Mpc


VLC ir populāra multimediju starp saviem lietotājiem. Tas ir stabils, gaismu un elastīgu programmu Windows media player, salīdzinot ar daudzām citām heavyweights. Tas ir viens no visplašāk izmanto multimediju gan Windows, gan Mac.
skachat programmu mpc


Download File: https://www.google.com/url?q=https%3A%2F%2Furlcod.com%2F2uf6r3&sa=D&sntz=1&usg=AOvVaw1TfGvky4YR4uFa6unFuzTOVLC media player izstrādātājiem nodrošina nemainīgu atjauninājumus, lai pārliecinātos, ka tas joprojām ir labākais audio un multivides atskaņotāja lietojumprogrammu uz visām platformām.


Ar windows 7 , daudzi bija nepieredzējis saderības problēmas. Tas notiek ar vecāku programmatūras versiju. Ja jūs vēlaties palaist VLC saderības režīmā, dodieties uz VLC ikonas un peles labo pogu noklikšķiniet, lai atlasītu saderības problēmu novēršana. Saderības vednis automātiski meklēs jautājumiem. Jums būs iespējas, mēģiniet ieteicamos iestatījumus un novērst ar programmu. Parasti, jums iet ieteicamos iestatījumus un izvēlēties saderīgu versiju operētājsistēmas, lai palaistu programmu. Tā ir jāstrādā. 041b061a72


Acerca de

¡Te damos la bienvenida al grupo! Puedes conectarte con otro...

Miembros

bottom of page